image 1

CENA UBYTOVÁNÍ

(kód: rk27)

Chaty a chalupy k pronajmutí - Chalupa v Rokytnici - pokojChaty a chalupy k pronajmutí - Chalupa v Rokytnici - pokojChaty a chalupy k pronajmutí - Chalupa v Rokytnici - kuchyňkaChalupa v Rokytnici - kuchyňkaChaty a chalupy k pronajmutí - Chalupa v Rokytnici - obývací pokojChaty a chalupy k pronajmutí - Chalupa v Rokytnici - pohled zvenkuChaty a chalupy k pronajmutí - Chalupa v Rokytnici - pohled zvenkuChaty a chalupy k pronajmutí - Chalupa v Rokytnici - pohled zvenku

 

lůžko/dospělý

235 Kč/noc

lůžko/děti do 10 let

185 Kč/noc

děti do 3 let    

zdarma

minimální cena

1.360 Kč/objekt/noc

lůžko/víkend  (min. platba za 6 lůžek)

310 Kč/noc

Silvestr  

24.900 Kč/chalupa/silvestrovský pobyt

 

Na místě se hradí spotřebovaná elektrická energie, voda a otop, rekreační poplatek.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tipy na romantickou dovolenou

 

Romantická dovolená u moře

 

Asi bude většina čtenářů souhlasit, že nejromantičtější je pobřeží v Chorvatsku. A nejvíc romantiky zažijete na jadranských ostrovech, kde najdete klidná místa a širokou nabídku ubytování v soukromí,"robinzonády", apartmánů přímo u moře, ubytovat se lze dokonce i na majácích. Jiné je pobřeží v Itálii. Pobřeží zde není tak členité a zapomenutých zákoutí je asi o něco méně. Ale i zde najdete zajímavé apartmány - a to nejen na pobřeží.

 

Dovolená na horách

Prozatím přinášíme tipy na dovolenou na horách od sousedů - z Rakousko a Slovenska. Zajímavé ubytování najdete i v Itálii.

 

Wellness a romantika

I to má své kouzlo! Zejména, když slunko přestane hřát už i nám blízkých moří. v listopadových plýskanicích se jet vyhřát do horké vody a nechat si rozmazlovat těšlo i duši - najděte si romantický pobyt nebo přímo wellnes pobyt podle svého gusta. Podívejte se na nabídku wellnes hotelů.